Športujem dlho a nemal som nejaké veľké problémy, no občas som mal problémy s imunitou. Užívam teraz reishi a cordyceps a odvtedy som chorý nebol, prečo však píšem je fakt že sa mi zvýšil výkon a mám viac energie. Aj sa cítim lepšie.

Filip T.

Mám odskúšanú kombináciu cordyceps a OPC s Acerolou, po krátkej dobe som sa zbavila akné a vyrážok. Užívam to teraz asi 3 mesiace a mám pleť čistejšiu a krajšiu. Za mna top produkty.

Eliška

Keď som sa dozvedel o produktoch panex ako zázračne účinkujú , tak som si povedal že ich vyskúšam. Hlavne na športovú výkonnosť som si od nich zobral maca a cordyceps , cítil som že mi pomáhajú k výkonu na tréningu a v pretekoch a cez deň, keď si to dám, ráno pociťujem energiu, nie som vôbec unavený.

Roman Bakonyi (pretekár Spartan Race)

Za mňa topka matcha čaj

Alena H.spokojný zákazník

Výborné, kvalitné produkty,  vyskúšané účinky na vlastnom tele 🙂

Zuzana Bartošová

Som veľmi pozitívne prekvapený z toho čo som sa cez víkend dozvedel a aj vyskúšal!!!

Tí ktorí, ma poznajú nejaký ten piatok vedia, že niekedy idem zbytočne cez hranu a potom sa vyskytnú zbytočné zranenia na ktoré neskôr doplatím. Niečo podobné sa mi stalo posledných pár dní/týždňov a moja známa Alex z firmy mi odporučila, aby som vyskúšal OPC.

Čo to vlastne je mi vysvetlila za pár minút a keďže jedno balenie doniesla aj na preteky neváhal som to to vyskúšať, pretože som mal po sobotných pretekoch znova vyvrtnutý členok + stále nedoliečené rany a presne niečo na urýchlenie hojenia som aj potreboval.

Michal Rajniak

Panex je pre mňa domček, v ktorom pod jednou strechou nájdem všetko, čo moje telo potrebuje pri mojom denno dennom aktívnom živote. Výživové doplnky pre energiu, pre zdravie, pre správne fungovanie môjho tela. Proste pre moje telo top. Veľa ľudí sa ma pýta, kde beriem energiu,.. Tak v panexe ?

Oľga Bartalská

Cordyceps (extrakt z huby) je dôležitý pre športovcov, nakoľko rozšíri dýchacie cesty v pľúcach, čo privedie viac kyslíka do krvi. Po týždni poctivého užívania spolu s produktom BIO MACA som pocítila zmeny, ktoré sa odzrkadľujú aj na výkonnosti v mojom behaní. Po práci a ťažkom tréningu nepociťujem príliš veľkú únavu ako to bolo pred užívaním produktov Cordycepsu a BIO MACy. Takisto posilňuje imunitu, som odolnejšia voči zmenám v počasí, o čom svedčí aj to, že v chrípkovom období som necítila žiadne oslabenie! Spomínaná BIO MACA takisto pre mňa ako športovca jeden z najdôležitejších doplnkov, ktorá obsahuje sacharidy, vlákninu, bielkoviny, 20 aminokyselín, 7 z nich je esenciálnych, ktoré je potrebné ľudskému telu dodávať, pretože si ich samo nevyrobí, navyše obsahuje minerály. 

Po 7 týždňoch užívania týchto dvoch produktov nemám problém s prechladnutím, ťažkosťami, som takisto odolnejšia voči stresu a to najdôležitejšie môj tréning nabral nový rozmer. Zmeny pociťovali aj blízky, ktorí sa ma neustále pýtali či je to vôbec možné mať toľko energie ?. Som neskutočne rada, že máme na trhu Panex a ich doplnky, stali sa mojou každodennou súčasťou života 🙂 .

Simona Hudoková

Doplnky zdravej výživy považujem za dôležitú súčasť svojho bežného života. Nech mám voľnejší deň, ťažké tréningové obdobie alebo náročné preteky, doplnky Panex sú mi stále podporou (oporou). Najčastejšie používam Cordyceps a Bio macu, ktoré mi dodajú energiu, posilňujú organizmus a zároveň vďaka nim doplním všetky dôležité minerály a vitamíny. 

Odporúčam aj ostatné výrobky Panex, nielen pre športovcov, ale všetkým, pre ktorých zdravie a čisté produkty sú prioritou.

Patrik Milata

Moja profesionálna kariéra je neustály tréning, dril a disciplína. Nemôžem si dovoliť ochorieť, a preto podporujem svoju imunitu doplnkami od firmy PANEX. Mám perfektné skúsenosti a neraz mi veľmi pomohli. Cením si na PANEXE poradenstvo a aj kvalitné a účinné doplnky.

Tomáš Tabačiar