Filip T.

Športujem dlho a nemal som nejaké veľké problémy, no občas som mal problémy s imunitou. Užívam teraz reishi a cordyceps a odvtedy som chorý nebol, prečo však píšem je fakt že sa mi zvýšil výkon a mám viac energie. Aj sa cítim lepšie.

Eliška

Mám odskúšanú kombináciu cordyceps a OPC s Acerolou, po krátkej dobe som sa zbavila akné a vyrážok. Užívam to teraz asi 3 mesiace a mám pleť čistejšiu a krajšiu. Za mna top produkty.

Roman Bakonyi (pretekár Spartan Race)

Keď som sa dozvedel o produktoch panex ako zázračne účinkujú , tak som si povedal že ich vyskúšam. Hlavne na športovú výkonnosť som si od nich zobral maca a cordyceps , cítil som že mi pomáhajú k výkonu na tréningu a v pretekoch a cez deň, keď si to dám, ráno pociťujem energiu, nie som vôbec unavený.

Alena H.
spokojný zákazník

Za mňa topka matcha čaj

Zuzana Bartošová

Výborné, kvalitné produkty,  vyskúšané účinky na vlastnom tele 🙂

Michal Rajniak

Som veľmi pozitívne prekvapený z toho čo som sa cez víkend dozvedel a aj vyskúšal!!! Tí ktorí, ma poznajú nejaký ten piatok vedia, že niekedy idem zbytočne cez hranu a potom sa vyskytnú zbytočné zranenia na ktoré neskôr doplatím. Niečo podobné sa mi stalo posledných pár dní/týždňov a moja známa Alex z firmy mi odporučila, aby som…

Oľga Bartalská

Panex je pre mňa domček, v ktorom pod jednou strechou nájdem všetko, čo moje telo potrebuje pri mojom denno dennom aktívnom živote. Výživové doplnky pre energiu, pre zdravie, pre správne fungovanie môjho tela. Proste pre moje telo top. Veľa ľudí sa ma pýta, kde beriem energiu,.. Tak v panexe ?

Simona Hudoková

Cordyceps (extrakt z huby) je dôležitý pre športovcov, nakoľko rozšíri dýchacie cesty v pľúcach, čo privedie viac kyslíka do krvi. Po týždni poctivého užívania spolu s produktom BIO MACA som pocítila zmeny, ktoré sa odzrkadľujú aj na výkonnosti v mojom behaní. Po práci a ťažkom tréningu nepociťujem príliš veľkú únavu ako to bolo pred užívaním…

Patrik Milata

Doplnky zdravej výživy považujem za dôležitú súčasť svojho bežného života. Nech mám voľnejší deň, ťažké tréningové obdobie alebo náročné preteky, doplnky Panex sú mi stále podporou (oporou). Najčastejšie používam Cordyceps a Bio macu, ktoré mi dodajú energiu, posilňujú organizmus a zároveň vďaka nim doplním všetky dôležité minerály a vitamíny.  Odporúčam aj ostatné výrobky Panex, nielen…

Tomáš Tabačiar

Moja profesionálna kariéra je neustály tréning, dril a disciplína. Nemôžem si dovoliť ochorieť, a preto podporujem svoju imunitu doplnkami od firmy PANEX. Mám perfektné skúsenosti a neraz mi veľmi pomohli. Cením si na PANEXE poradenstvo a aj kvalitné a účinné doplnky.